Zerrin Özer 15 kilo vermiş ve kendini çok daha genç ve daha sağlıklı hissediyormuş.Bu da bana pek tabi ki yine gaz verdi.Neden zayıflayamayacağımızı düşünürüz ki dedim kendi kendime.Zerrin Özer zayıfladı demek ki oluyormuş Biz neden 15 kilo vermeyelim ki.Bizim neyimiz eksik hanımlar ? İrademiz mi,ianancımız mı,sabrımız mı yoksa gücümüz mü ?İsterse herkes zayıflayabilir bence.Biz de istersek hemen başlar ve 15 kiloyu da bir güzel veririz değil mi hanımlar !


Bakın Zerrin Özer böyle vermiş o 15 kiloyu.Ders çıkaralım bizim de işimize yarayacak bu tür ufak tüyolar.Zerrin Özerin 15 kilo verme zaferi bize de kapak olsun.

Senelerdir kilolu görmeye alıştığımız  Zerrin Özer sıkı bir diyete girerek zayıfladı.

Tam 15 kilo vermeyi başaran ünlü sanatçı,“ Bol bol sebze yiyerek ve spor yaparak kilo verdim” dedi…

Özer nasıl zayıfladığını şu sözlerle dile getirdi; “Bol bol sebze yiyerek, diyet ve spor yaparak zayıfladım.

Hanımlarımıza şu şekilde tavsiyem olabilir, sürekli hareket yapsınlar, diyeti bırakmasınlar ve spor yapsınlar. Onlara zeytinyağlı yemekleri öneriyorum.

Bununla birlikte beyaz et yesinler. Bir öğün sebze, diğer öğün tavuk, balık yesinler. Bunların dışındaki her şeyin zararı var. Benim tansiyonum var, yüksek tansiyon rahatsızlığım var. Doktorlar tavsiye etti, bu yüzden zayıfladım.”

EDİTÖR BİLGE – ZAYIFLATIRMI.COM