Zayıflatan Mucize İçecekler

bitkiselDiyet sırasında içeceğiniz mucize diyet içecekleri ile kendinizi daha zinde ve sağlıklı hissedeceksiniz. Hepsi sağlıklı. Üstelik de evde yapacaksınız. Hem kilo vereceksiniz, hem de cildiniz daha berrak olacak. Sağlıklı ve yağ yakmaya destekçi bu diyet çaylarının tarifini bir kenara not edin. İşinize çok yarayacak.

Funda yaprağı çayı size iyi hissettirecek

Her gün en fazla 3 fincan içilen funda çayı barsakların çalışmasında da önemli rol oynuyor.

Şuan etkin bir diyet ve zayıflama programının içindeyseniz eğer tavsiyem hergün 3 fincana değin funda yaprağı çayı için.İçine limon da sıkabilirsiniz ama şeker ya ta tatlandırıcı katmak yok !

mateMate çayını duydunuz mu?

Bu çayı aktarlardan bulmanız mümkün.

Mate çayını en az 5 dakika demleyin ve ılık ılık için.Gün boyu aşırı içmemeye özen gösterin.En fazla 3 fincan için ve içine tatlandırıcı ya da şeker ilavesi yapmayın.

Bunun yanı sıra yemenize ve yeme düzeninize de dikkat edin.Beyaz ekmeği kısıtlı tüketin.trans yağ ya da teyeyağdan kaçının.

Gün içinde mümkün olduğunca haraketli olun ve en az 1 saat yürüyün.

Soğan suyu için

Soğan suyu içmek iştah kesmesi bakımından önemli.Hergün taze olarak hazırlanan ve 1 bardak içilen soğan suyu iştahı kontrol altına alıyor ve zayıflamanıza yardımcı oluyor.

Zayıflamak adına soğan suyu :

Hergün hazırlayacağınız bu içecek için 1 soğanı 1.5 bardak suda haşlayın,posasını süzün ve suyunu ılık olarak için.Tercihen içine limon sıkarak tatlandırın.

Yemenize de dikkat etmelisiniz bu süre zarfında.Beyaz ekmek tüketimini sınırlandırın.Rafine şekerden kesinlikle uzak durun.

Yeşil çay içmek zayıflatır mı

Evet. Diyetisyenler her gün yeşil çay içilmesi gerektiğinde hem fikir. İçtiğiniz yeşil çayın demleme olmasına dikkat edin. Sallama çayların tadı da etkisi de sizi tatmin etmeyecektir. Aktardan alacağınız dökme yeşil çay her zaman benim de favorimdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*