sebze_1 ocak 2012’de 123 kiloydum. Size bu yazıyı yazarken tarih 31,05,2013 ve ben 84 kiloyum. Tek dileğin seneye bu yazıyı 64 kilo olarak güncellemek..Bu olabilir mi acaba? Bakalım, ölmez de sağ kalırsak seneye bu yazıyı aynı tarihte güncelleyeceğim. Kilom kaç olacak, bir fikrim yok ama hayalim var; 64 kilo olmak..


Herkes dalga geçebilir ancak sizin yaşama sebebiniz hayallerinizdir. Hayalleriniz olmadan siz bir hiçsiniz…İnsanlar yaprak gibidir. Kökleri yere basan ağacınız yoksa, oradan oraya savrulur durursunuz. Önce hayal edin. Örneğin her kadının ortalama ideal kilosu 65 kilodur. 50 kilo olan bir kadın için 65 kilo elbet de şişmandır ancak eğer şu an kilonuz 90 ve üzerinde ise 65 kilo olmak sizin için muhteşem bir duygu olacaktır.

Önce hayal kurun. Sonra inanın. En sonunda da başlayın. İnançlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçin. Unutmayın sevgili hanımlar; siz kendinize inanmazsanız, size kimse inanmaz..

Önce kendinize inanın. Başaracağınızı bilin. Çünkü dünyayı yeniden yaratmayacak ya da kurtarmayacaksınız. Kilo vereceksiniz. Bu kadar basit..

Gerçekten basit mi?

Bloğumda sizlere sık sık kendi kilo verme hikayemden dem vuruyorum. Takip edenleriniz bilir. Yani zayıflama bloğu açan birinin verdiği bilgilere nasıl inanabilirsiniz? Ancak o uygulamışsa..

Şu ana kadar verdiğim 40 kilo şöyle dursun vereceğim 10 kilo için özellikle yazılar yazacağım ve birlikte zayıflayacağımıza inanıyorum.

Ya siz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*