Biz kadınlar işin içine kilo girince hemen asabileşiriz.Birinin bize fazla kilolarımızdan söz açması canımızı sıkar.Özellikle de eğer evliysek ve eşimiz kilolu olduğumuzu söylüyorsa vay halimize.Bazen ters etkileşime girer ve daha fazla kilo almaya başlarız.Bu da inatlaşma ile alakalı sanırım.Oysa hiç kimse için değil önce kendimize duyduğumuz saygı için kilo vermeliyiz.Peki hanımlar nasıl kilo vermeliyiz ? Kilo vermeye nasıl başlamalıyız ?


Enerji ve besin fiziksel etkinliklerle ile harcanacak alınır. Eğer daha fazla enerji miktarını daha harcama olduğunuz güç vücutta yağ artık olarak saklanır. Bu depolama işlemini durdurmak için bu yolu veya miktarda enerji (kalori kısıtlaması) ya da tutar miktarını azaltmak için harcanacak enerji (alıştırma) miktarını artırmak için harcadım.

Eğer altın miktarı da vücut yağ olarak depolanmaktadır azaltmak için gerekli, geri enerjisine dönüştürebilirsiniz. Gerçekten önemli olduğunu;
Ne kadar azaltır?
Gerekirse, bize olacaktır bizim ruhsal ve fiziksel gol rahatsız olmadan?

Bu sorulara verilen yanıtlar, “siz” bir diyet yapmalısınız. Bunun için, yaş, cinsiyet, boy, kilo ve hareketlilik durumunuza uygun günlük kalori ihtiyacı belirlemelidir. Protein, karbonhidrat ve yağ kalori miktarına göre beslenme programı hazırlanması denge göz kararlı doğru olurdu.