zayıflamaZayıflama konusunda yanlış bilgilerimiz ve korkularımız var. Çoğumuz çaba göstereceğini ama bu çabalar sonucunda zayıflayamayacağını düşünüyor. Pek çok kadın kilo verdiğinde sarkmalar ve bazı deformeler yaşayacağından korkarak, kilo vermeye cesaret edemiyor. Bir grup insan da hiç zayıflayamayacağını düşünüyor ve harekete geçmiyor.


Korkarak yaşayamazsınız. Bir an önce harekete geçmeniz gerekiyor hanımlar. Geçirdiğiniz her gün kilolarınıza biraz daha kilo katıyor ve yaşınız da ilerliyor. Unutmayın yaş ilerledikçe kilo vermek de güçleşiyor. Çünkü 30 yaşından sonra metabolizma yavaş çalışmaya başlıyor ve zayıflamak da daha çok zaman alıyor.

Metabolizması hızlı çalışan insanlarla, yavaş çalışan insanlar aynı oranda ve hızda kilo vermiyor. Zayıflamak zorundaysanız ve bu konuda kendinize güvenmiyorsanız derhal bir uzman tarafından yardım almalısınız. Diyetisyeniniz bu konuda size gerekli desteği ve bilgi akışını sunacaktır.

Zayıflama konusunda, zayıflama hapı gibi destek ürünlerinden de yararlanabilirsiniz. Yine bu konuda doktorunuzdan yardım ve tavsiye alabilirsiniz. Günümüzde pek çok, fazla kilolu insan zayıflama hapı kullanarak kolayca kilo verebiliyor. Yapmanız gereken sağlık kontrollerinizi yaptırdıktan sonra size uygun bir zayıflama hapı almak ve bol su eşliğinde bu hapı kullanmak. Hepimiz kilo verebiliriz aslında. Kilo veremiyorum, ne yaparsam yapayım zayıflayamıyorum gibi bahaneleri kabul etmiyorum.

Üşeniyoruz ya da kararsız kalıyoruz. Zayıflamak için önümüzdeki tek engel irademiz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*