korseHamilelikten sonra diyet yapmak hem bebek açısından hem de anne sağlığı açısından zararlıdır. Doktorlar özellikle protein ve yağlı yiyecekler yenilmesini önerir, bu durum annenin kilo almasına sebep olur. Diyet yapmanın mümkün olmadığı durumlarda hamilelik sonrası korse kullanarak zayıflayabilirler.


Yeni anneler kendi başlarına zayıflayabilse bile göbek kalma riski vardır. Korse kullanarak göbeğin kalıcı olma riskini en aza indirmek mümkündür.Üstelik tüm bunlar sadece günde 3-4 saatlik kullanım ile mümkün. Başka hiçbir şey bu kadar sağlıklı şekilde -çocuğunuza ve size zarar vermeden- zayıflamanızı sağlayamaz.

Ürün, bakterisiz ve sağlık için en uygun olan kumaş ile yapılmıştır. Kumaşların güvenirliği uluslararası standartlarla kanıtlanmıştır !
Hamilelik süresince 12-20 kilo alan bayanların, doğum sonrasında yaşadıkları kilo kaybı en fazla 14tür. Bu aşamada diyet yapmanın mümkün olmadığı gözetlenirse, bögesel zayıflama için ilk 40 günlük dönemde ideal olan korse kullanımını alışkanlık haline getirmektir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*