taylan kumeli mate cayiBitkisel zayıflama çaylarının özü aslında yeşil çaya dayanıyor. Dikkat ederseniz her zayıflama çayı karışımının içerisinde mutlaka yeşil çay var. Çünkü yeşil çay bilinen en antioksidan çay. Ve yağ yakma özelliğine sahip. Metabolizmamız üzerinde çalıştırıcı ve ısıtıcı özelliği nedeniyle yağ yakımını tetikliyor. Zayıflamaya olan etkileri bununla da kalmıyor. Yeşil çay kadın sağlığı açısından da pek çok faydaya sahip.


Yeşil çay içmek zayıflatır mı

Evet. Diyetisyenler her gün yeşil çay içilmesi gerektiğinde hem fikir. İçtiğiniz yeşil çayın demleme olmasına dikkat edin. Sallama çayların tadı da etkisi de sizi tatmin etmeyecektir. Aktardan alacağınız dökme yeşil çay her zaman benim de favorimdir.

Yeşilçay içmek son senelerde oldukca moda bir zayıflama akımı.Gerçi yeşilçay sadece kilo vermek için içilmiyor.Bunun yanı sıra sağlıklı bir hayat için de yeşilçay içmek gerekiyor.

Yeşilçay selülit tedavisinde de baş rol oynuyor.Selülit sorunu olanların her gün 3 fincan yeşilçay içmesi gözle görülür sonuçlar verebiliyor.Tabi bunun yanında spor yapmak da şart.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*