diyet çaylarıYeşil çay nasıl zayıflatır? Daha doğrusu aslında soruyu şu şekilde sormamız gerekiyor sevgili okuyucularım, yeşil çay içmek zayıflatır mı, yeşil çayı ne kadar içmeliyiz? Yeşil çay yağları yakıyor. İşte bu konu bizim zayıflamamızın ilk adımı..


Yeşil çayın yağları yakma özelliğinin yanı sıra yeni yağ hücresi oluşumunu da engellediği biliniyor. Yani her yemek sonrasında içilen 1 kupa yeşil çay formumuzu korumaya da yardımcı. Daha ne olsun diyoruz ve her gün 3 öğün, 3 kupa yeşil çayımızı içmeyi ihmal etmiyoruz.

Yeşil çay biz kadınlar için çok özel bir çay.

Yeşil çay en yüksek antioksidan çay diyebiliriz. Antioksidan özelliği nedeniyle, yaşlanmayı yavaşlatıyor. Cilt, saç ve metabolizma açısından son derece faydalı. Saçların daha parlak ve sağlıklı olmasını sağlayan yeşil çay, cildin de daha güzel olmasını sağlıyor. Yaşlanma sürecini yavaşlatması ve kansere karşı koruyucu özelliklerinin olması, kadınlar açısından yeşil çayı çok özel bir noktaya taşıyor.

Sağlıklı yaşamak ve formda kalmak için her gün her yemek sonrasında muhakkak 1 kupa tatlandırıcısız ve şekersiz yeşil çay için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*