Yeşil Çay İçin

zayiflatirmi (20)Dukan Diyeti yaparken duraklama olduğunda, kilo verme durduğunda kısa süreli yeşil çay kürü yapılır. Bu küre göre; diyette duraklama yaşayan kişiler 3 gün boyunca sık sık yeşil çay içerek metabolizmalarını canlandırır. Yeşil çay kürü tipik bir anlık canlandırıcıdır. Yani, kısa süreli bir metabolik hızlanma sağlar. Böylece vücut yağ yakmaya hazırlanır.

Duraklama yaşadığınızda yapmanız gerekenler;

3 gün süresince yeşil çay içmelisiniz. Her gün, her öğün şekersiz yeşil çay içerek metabolizma harekatı başlatacaksınız. Su yerine yeşil çay içmek, sizi her zaman yağ yakmaya hazır tutacak. Böylece kilo vermeye yeniden başlayabileceksiniz.

Soğuk, sıcak, buzlu, naneli, tarçınlı. Şeker eklemediğiniz sürece yeşil çayı nasıl içeceğinizin hiçbir önemi yok. Zevkinize göre aromalar ekleyin ve yeşil çayın tadını çıkarın.

Yeşil çay içmek zayıflatır mı

Evet. Diyetisyenler her gün yeşil çay içilmesi gerektiğinde hem fikir. İçtiğiniz yeşil çayın demleme olmasına dikkat edin. Sallama çayların tadı da etkisi de sizi tatmin etmeyecektir. Aktardan alacağınız dökme yeşil çay her zaman benim de favorimdir.

Yeşilçay içmek son senelerde oldukca moda bir zayıflama akımı.Gerçi yeşilçay sadece kilo vermek için içilmiyor.Bunun yanı sıra sağlıklı bir hayat için de yeşilçay içmek gerekiyor.

Yeşilçay selülit tedavisinde de baş rol oynuyor.Selülit sorunu olanların her gün 3 fincan yeşilçay içmesi gözle görülür sonuçlar verebiliyor.Tabi bunun yanında spor yapmak da şart.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*