Yağları yakıcı çay tarifi

diyet çayıMate çayı en güzel yağ yakıcıdır. İçilmesi kolaydır. ucuzdur. Ve en önemlisi gerçekten etkili bir çaydır. Bütün zayıflama çaylarının içeriğinde mutlaka mate çayına da yer verilir. Mate çayı tek başına içilebileceği gibi, pek çok bitki ile karıştırılıp içilebilir. Böylece zayıflamaya olan etkisi daha da etkinleştirilir. Diyet yapanların her öğün sonrasında muhakkak mate çayı içmesi gerekir ki; bu metabolizmanın hızlanması açısından da faydalıdır.

Mısır püskülüyle mate çayı karıştırılır ve demlenerek her ana öğünden sonra içilir. Her öğün sonrasında 1 su bardağı içilmesi tavsiye edilir. Fazlası ekstra fayda sağlamaz. Bu tür zayıflatıcı bitki çaylarını aşırıya kaçmadan dengeli bir şekilde ve önerilen ölçülere sadık kalarak içmek en doğru olandır. Mısır püskülünün en bilinen faydası ödem söktürücü etkisidir.

Mate çayı da iyi bir yağ yakıcıdır. Mate çayının en önemli özelliği, zayıflama diyetlerinde yağ yakım hızını artırmasıdır. Mate çayı içildiğinde, metabolizma daha hızlı işler ve kalori yakılması da kolaylaşır. Bu sayede diyet yapanlar daha güzel sonuçlar elde edebilmektedir.

Mısır püskülünün öde attırıcı etkisiyle, mate çayının yağ yakıcı etkisi birleştiğinde, bir de üzerine her gün düzenli olarak bolca su içilirse hem daha çok yağ yakılır, hem de yakılan yağlar daha güzel atılır. Kısaca mate çayı yağlarınızı yakar. Mısır püskülü de yakılan yağları vücuttan atar. Tabi ki az önce de belirttiğimiz gibi; en aşağı 2 litre su içilmelidir.

Su içilmezse ne olur?

Su içilmezse yakılan yağlar vücuttan atılamadığı için basen ve kalçalarda selülit oluşur. Yağlar deri altında kalarak selülite dönüşmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*