Manken Tülin Şahin de bizim gibi etine dolgun bir bayandı.Bunun farkına vardı ve artık birşeyler yapması gerektiğini anladı.Ama nereden başlamalıydı.Nereden başlayacağına iyi karar verdi zayıfladı.Evet Tülin Şahin de zayıflama zarefini yaşayanalardan oldu.Biz de belki onun yasptıklarını okur biraz olsun güç alırız değil mi hanımlar ?

O zaman okuyun bakalım belki bir faydası olur size de :


27 kilo verdi hayata yeniden başladı.

Spor, diyet ve sağlıklı beslenme üzerine üç kitabı bulunan manken Tülin Şahin, şimdi de ‘Siz hala diyet mi yapıyorsunuz?’ adlı dördüncü kitabıyla diyette istikrarın önemine değiniyor. Güzel model, “27 kilo vereli 7 sene oldu ve ben hala aynı kilodayım. Önemli olan kilo verdikten sonra aynı kiloyu muhafaza etmek” dedi. Şahin’in ‘Bir ömür diyet yapmaya yetmez ama sağlıklı yaşam ömrü uzatır’ sloganıyla yola çıkan kitabı önümüzdeki hafta piyasada olacak.

Tülin Şahin’in uygulamış olduğu bazı beslenme taktikleri :

* Haftanın 3-4 günü özellikle açık havada mutlaka spor yapın.
* Sağlıklı beslenmeyi ailece önemseyin ve hep beraber uygulayın.
* Günde 6 öğün beslenin, 3 ana 3 ara öğün. (Ara öğünleri asla atlamayın)
* Takıntılı olmayın, ’sürekli kilo vereceğim’ düşüncesi ile gezmeyin. Böyle kilo verilemez. Harekete geçerseniz kilo verirsiniz.
* Diyet yazın değil, kışın yapılır.
* Kadın kıvrımları ile güzeldir, aşırı zayıflık hiç güzel değildir. Hedefiniz sağlıklı yaşayarak ve beslenerek kıvrımlar edinmek olsun.

EDİTÖR BİLGE- ZAYIFLATIRMI.COM