Soda Ayran Limon

Soda yani sade iyi kalite maden suyu, yağsız yoğurt ile yapılan light ayran ve taze sıkılmış limon suyu üçlüsü sizi kilo kontrolü ve zayıflama sürecinde destekleyecek. Soda limon ayran, içerek zayıflamak hem ferah hem de sağlıklıdır. Diyet yapıyorsanız özellikle bu üçlüyü içmenizi öneririz. Ayran da maden suyu da ve özellikle limon da kilo verme diyetlerinin vazgeçilmez malzemeleridir. Bu üçünü aynı anda kullanıp güzel bir diyet içeceği yapıyoruz.

İlk olarak, limonun ayrıntılı yararlarına göz atalım. İçeceğin besin maddelerinin farkında olduğunuzda, makalenin sonraki içeriğini doğru bir şekilde anlamak için daha iyi bir konumda olursunuz.

C vitamini: Limon suyundan bahsedildiğinde akla ilk gelen şey C vitamini! Hiç de şaşırtıcı değil. Sadece bir fincan limon suyu içerisindeki bu vitaminin miktarı vücudunuzun bir günde ihtiyaç duyduğu seviyeden daha fazladır.

Mineraller: Bu harika içecek, magnezyum, potasyum ve bakır gibi birçok önemli minerallerle dolu.

Diğer vitaminler: Limon suyu, riboflavin, tiamin, folat, B6 vitamini ve E vitamini gibi diğer vitaminlerin iyi miktarda içerir.

Daha fazla besin maddesi: Yukarıdakilerle birlikte, sağlıklı içecek aynı zamanda protein, su, şeker ve karbonhidratları da içerir. Tüm bunlar diyette olanlar için ayrıca önemlidir.

Limon Suyu Diyette İçilmeli

Herhangi bir yiyecek / içecek için, yağ ve kaloriye ilişkin bilgiler, besinlerinki kadar önemlidir. Açıkçası, aynı şey limon suyuna da uygulanabilir. Aşağıdaki noktalar size bu önemli ayrıntıları verecektir.

1 su bardağı limon suyu göz önüne alındığında, kabaca 60 kalori elde edersiniz.

Olumlu yönü, bu 60 kalorinin hiçbirinin yağdan türetilmemesi.

Bu miktarda limon suyunda (1 bardak) limon suyunun kesinlikle yağ olmadığını vurgulamak aynı derecede önemlidir.

Ayrıca, soda limon ayran içeceği tamamen kolesterolsüzdür.

Böylece, yağ, kilo alma, vb. Gibi konulardaki tüm endişeleri güvenle bir kenara bırakabilir ve şu andan itibaren bu mükemmel içeceğin tadını çıkarabilirsiniz!

Karın Yağlarını Yakmak İçin Soda, Ayran, Limon Kürü

* 3 yemek kaşığı yağsız yoğurt
* 1 şişe maden suyu
* 1/2 limon suyu

Karışım hazırlığı:

3 yemek kaşığı yoğurda limon suyu ekleyin. Karışımı homojenize olana kadar iyice karıştırın, yavaş yavaş maden suyu ekleyin. Her şeyi bir araya getirirseniz, köpüklenebilir ve taşabilir.

Uygulama:

Karın yağlarını yakma, göbek eritme kürü, kahvaltıdan önce ve yatmadan yarım saat önce tüketilebilir.

Soda ayran limon kürünü uygularken, bu kürle birlikte bir diyet rutini uygularsanız, daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğer düzenli olarak uygularsanız, karın bölgesindeki yağların eridiğini göreceksiniz. Aynı zamanda, bu teknik bağırsaklar için de faydalıdır. Kabızlığa yönelik de uygulanabilir.

Görüşlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Bu şekilde, maden suyu ve ayran ve limon kürünün bize yararlı olup olmadığını hep birlikte tartışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*