Doğal elma sirkesi tam bir yaşam iksiridir. Ölüm harici her şeye faydası var dersek inaın abartmış olmayız. Peki siz doğal elma sirkesi içtiniz mi hiç? Sıcak suya elma sirkesiyle bal koyup içmek metabolizmayı müthiş derecede hızlandırıyor. Bu da tabi yağ yakım hızını yükselttiği için farkında olmasanız bile kolayca zayıflayabiliyorsunuz. Bu içeceği her sabah uyanınca yapıp içmeniz gerekiyor. Kahvaltı öncesinde 1 bardak sıcak suya 1 kaşık elma sirkesi ve 1 çay kaşığı bal ekleyin. Bu içeceği yavaş yavaş için.


Zayıflamak istiyorum ama kolay zayıflama istiyorum diyenler genellikle pasif diyetlere yöneliyor. Pasif zayıflama yollarından biri de bitkilerin gücünden faydalanmaktır. Elma sirkesi, bilinen en etkili yağ yakıcılardan. Doğal yağ yakıcı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ev yapımı, doğal elma sirkesinden daha ucuz ve daha doğal yağ yakıcı bulamazsınız. Doğal elma sirkesi içerek kolayca daha fazla yağ yakabilirsiniz. Diyet yapıyorsanız, diyetinize elma sirkesi eklemeyi deneyin. Farkı kısa sürede göreceksiniz. Elma sirkesi zayıflatıyor!

Elma sirkesiyle zayıflamak istiyorsanız, öncelikle diyet yapmalısınız. Diyet yapmadığınız taktirde elma sirkesi içmek sizi sağlık adına mutlu eder ancak zayıflamanıza katkıda bulunmaz. Zayıflamak istiyorsanız, zayıflamanın ilk kuralı kalori alımını azaltmaktır. Daha az kalori alın ve daha çok kalori harcayın. Böylece elma sirkesi içerek yaktığınız kalori oranını doğal yollardan artırın. Sistem en basit tanımıyla bu şekilde işliyor diyebilirim.

zayıflatır mıElma sirkesi zayıflama konusunda sizin yeni trendiniz olacak.Uzmanların da desteklediği elma sirkesi ile hızla ve kararlılıkla yağ yakmak ve yakılan yağları vücuttan atmak mümkün.

Peki zayıflama içeceği ile kullanılan elma sirkesi nasıl hazırlanılır ve kullanılır ?

Her sabah ya da tercihen akşam uyumadan evvel 1 su bardağı ılık suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi karıştırıyorsunuz.Bu içeceği yavaş yavaş ve sektirmeden hergün içiyorsunuz.Eğer midenizde rahatsızlık varsa tavsiye etmiyoruz.Öncelikle doktorunuza danışın ve daha sonra uygulayın.

Elma sirkesi zayıflatır mı sorunuzun cevabı umarız tatmin edici bir yanıt almıştır.

www.zayıflatırmı.com Editör Bilge