Selülit Geçiren Bitki Çayı

Selülitiniz varsa öncelikle her gün en az 2 litre su içmek ve bu suyu da vücudunuzdan atmak zorundasınız. Selüliti su ile ve selülit masajı ile atabiliriz ancak. Selülit çayı da bu konuda etkilidir. Selülit çayı yaparak selülitlerin yok olmasına katkı sağlayabiliyoruz. Selülitler, selülit çayı ile vücuttan atılabilmektedir.

Malzemeler:

1 tutam hüpüsküs
1 tutam tere tohumu
1 tutam sinamaki
1 tutam biberiye
1 tutam mate tohumu
1 tutam melisa
1 tutam civanperçemi
1 tutam funda yaprağı
Hazırlanışı:

Yukarıda sayılan tüm otlar kaynar suda çay gibi demlenmelidir ve bu çay her gün 1 su bardağı içilmelidir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise her gün bu çayı taze olarak demlemeli ve içmelisiniz.

Suna Dumankaya selülit çayı olarak da bilinen bu çay tarifi sayesinde bölgesel yağlarınızdan, selülitlerinizden, kilolarınızdan kurtulabilme şansınız var. Eğer siz de artık kilo vermek istiyorsanız neden bu çay tarifini deneyemeyesiniz ki? Suna Dumankaya zayıflama çayı gibi kadınlara ve erkeklere zayıflama adına birçok önerilerde bulunmaktadır. Özellikle kadınların bölgesel kilolarından ne kadar şikâyet ettiğini siz de biliyorsunuz. Bu durumu bilen ve bitkilerle kişilere alternatifler sunan Suna Dumankaya zayıflama formülü bu çay ile sizin de zayıflayabileceğinizi açıklıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*