sağlıklı ve dengeli beslenmeSaçınız kısa mı, saçınızın acilen uzamasını mı istiyorsunuz, birkaç ay içinde far edeceksiniz. Size söylediğim yöntemler sayesinde sizin de saçlarınız benim saçlarım gibi daha hızlı uzayacak. Saçı daha çabuk uzatan doğal formüller. Hem beslenme hem de dışarıdan bakım uygulayarak saçlarımızı uzatacağız. Benim saçlarım normalde çabuk büyümez. Ama bu şekilde baktığımda gerçekten de daha çabuk uzuyor.


Saçıma nasıl bakıyorum

Yumurta, bulgur pilavı, yeşil yapraklı sebzeler, yeşil çay, bol bol beyaz et ve balık tüketiyorum. Her sabah mutlaka yumurta tüketiyorum. Yeşil çayı ise sık sık içiyorum ve hatta her gün yeşil çay içmeye gayret ediyorum.

Çam terebentin yağını ise hem saçlarıma sürüyorum hem de şampuanıma ekliyorum. En ucuz çam terebentin yağı A101 marketlerinde satılıyor. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Çam terebentin esansını değil çam terebentin yağını alacaksınız. Esans ile yağ aynı şey değil. Bu püf noktasını atlamayın. Ve haftada 1 kere saçınızı çam terebentin yağı eklediğiniz şampuan ile yıkayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*