baskül ve bizSık sık sıkı diyetlere girişiyor, her başladığınız diyeti kilo veremediğiniz gerekçesi ile kısa sürede bitiriyor, sürekli yeni diyetler ve zayıflama reçeteleri arıyorsanız aman dikkat! Kilo vermeyi takıntı haline dönüştürmek ve inançsız ve plansız bir diyete başlamak sizi her zaman yarı yolda bırakır. Zayıflamayı gözünüzde büyütmeyin. Herkes kilo verebilir..


Ben diyetteyim, bugün yalnızca tek öğün yiyeceğim, salata ile diyet yapıyorum, artık yemek yemeyeceğim gibi acil durum sinyalleri beynimizi harekete geçiriyor. Psikolojik ve nörolojik olarak kendimizi kısıtlanmış hissediyoruz. Dışarıdan diyet yapmak kolay gibi görünse de içten içe bunalıyor ve diyeti kısa sürede bitiriyoruz. Elbet de kilo veremeden. Ya da en kötüsü 3-5 kilo verip sonrasında 5-10 kilo alarak.

Peki doğrusu ne?

Kilo vermek her kadının hayali sevgili okuyucularım. Ben de sizler gibi zayıflamak istiyorum. Kaldı ki zayıflamak zorundayım. Çünkü oldukça kiloluyum. Ancak yavaştan zayıflamaya başladım bile. Şimdi sizlere zayıflamak için nasıl bir hayat yaşadığımdan kısaca söz edeyim..

Sağlıklı ve az yemeyi yaşam biçimi haline getirmeli ve hareketi artırmalıyız. Hayat ancak o zaman zindan olmaktan çıkıyor. Sürekli, yaşam boyu diyette olmak sonuç vermiyor. Psikolojik travma yaratıyor. Diyet yapmak yerine sağlıklı yiyecekleri seçip, hareketli olmayı tercih edin.

Bilimsel araştırmalar sonucu kilo verdirdiği, yağ yaktırdığı kanıtlanmış doğal ürünlerden destek alın.
Gerçekten kilo vermeye yardımcı olduğu kesin olarak kanıtlanan ürünlerden yararlanmayı tercih edebilirsiniz.

Her yıl sadece bizim ülkemizde değil, dünyada pek çok kişi piyasada rahatça satılan bazı zayıflama karışımları nedeniyle hayatını kaybediyor. Bu tür karışımların içinde ne yer alıyor bilemezsiniz. Sağlık Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın onayından geçmemiş karışımlara güvenmeyin.

Kendisi karışım yapıp denetlettirmeden satanlara da! Gerçekten kilo verdirdiği, yağ yaktırdığı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış, katıldığım uluslararası konferanslarda saygın üniversitelerin bilim insanları tarafından onaylanan, konuşulan baharat, içecek ve ürünleri kullanın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*