çorba içinKilo vermek hiç kolay değil. Öyle 3-5 kilodan söz etmiyorum. En az 20 kilo vermek zorunda olanlar için konuşuyorum. Açıkçası güle oynaya zayıfladığımı söyleyemem. Belki de aşırı obur olduğumdan dolayı bunca sıkıntı yaşadım. Yemek değil abur cuburdan yana oburdum işte…Bu yanı törpülemek için elimden geleni yaptım anlayacağınız.


40 kilo verdim ama ömrümden de ömür gitti. Önce 6 ay kadar dukan diyeti yaptım. Dukan diyeti nasıl yapılır bilmeyenleriniz muhakkak vardır, bloğum içerisinde pek çok dukan diyeti tanıtımı amaçlı yazı yazdım. Yaptıklarımı o yazılarda anlattım sevgili okurlarım. Burada detaylı bir şekilde anlatamıyorum şu an.

Dukan diyeti ile ortalama 20 kilo falan verdikten sonra sebzeye daha bir ağırlık vermeye karar verdim. Yaz aylarına tekabül eden bu sonraki dönemde bol bol domates, sivri biber, maydanoz, taze fasulye, marul, sakız kabağı ve semizotu gibi sebzeler tükettim. Sebzeleri genelde salata ve çok az yağda pişirdiğim sebze yemekleri şeklinde tükettim.

Gün içinde minimum 2 litre su içiyordum. Hala günde 3 litre su içmeye devam ediyorum. Siz siz olun, asla susuz bir diyet ya da spor yapmayın. 1 litre değil, 2 de değil en az 3 litre su için sevgili okurlar.

Şimdilik bu kadar.

Sevgiler..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*