Nedir mucizesiz zayıflamak? Mucizeler biz tam herşey bittikten sonra karşımıza çıkan ve hayatımızın değişmesinde çok büyük katkıları olan yol dönümleridir. Hemen herkesin başına gelmez. Ve anlık hiç ummadığınız bir zamanda da gelebilir. Herşey olabilir değil mi? Ama zayıflamak ile alakası nedir ve nasıl olur bu?


Mucizeler hayatımızında bir kereye de mahsus olsa başımıza gelir. Geldiğinde çok mutlu olur ve onu kazanmanın sevincini yaşarız. Kendimiz bir hayal yolunda gibi onun peşinden gideriz.

Zayıflamak bir hayalken bir azimle bir güçle yeniden tutunur ve yeniden herşeyi tekrar en sıfırdan yazarız. Çok iyi bir azimle ama elbette. Bu güç her zaman yine gelmez. Mucizeler de öncelikle bu azimlerin gelmesi ve daha sonra akan zaman içersinde sizin istediğinizden de daha güzel şekillere girmenizdir. İstediğiniz şekiller hayalinizi süslerken fazlasını elde etmiş olmak ona sahip olmak hayallerinizi gerçekleştirm sevinci tüm bu duygular anında topluca yaşanırlar.

Mucizelere açık olalım !!!

Mucizeler biz hanımlar için. Ve ha diyince olan beklemedik anda gelenlerden başkaları da yaratılabilir. Bunlar nelerdir peki? Tabiki de bizim kendimizin yarattığı mucizelerdir. Ne kadar çok mutlu olursak ve mutluluk hormonlarımızın salgılanmasını sağlarsak o kadar da içimizde ufacık ıfacık mucizeler yaratmış oluruz. Mutluluklarımız içimizdeki ufak ama bizim için önemli, olan mucizelerle bir olur.

Kendiniz önünüze gelecek mucizeleri beklemeyin demek istediğim. Kendiniz de içinizde bunlarrdan oluşturmaya çalışın. Yapın başarın çabalayın. Her zaman başıma gelecek diye beklemek herkesin yaptığı en genel şeyler arasındadır.

Hep bir sebep beklenir ve hep bir dürtülenmek ister insan. Ama siz istemeyin işte düşünün bir an da karar verip kendinizi yeni dünyaya atın. Kendinizi güzel bir dünyaya atınç mucizlerin tam içine mesela! Düşüncelerinizin hayallerinizin ve olmanızı istediğiniz bedenin tam ortasına. Ne kadar güzel olurdu diye katılıyorsanız eğer olsaydı demeyin. Olacak benim de olacak diyiverin.

Size başarılar diliyorum!!!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*