Mide bulantısını geçirmek için papatya ve elma sirkesi

Mide bulantısını geçirmek için papatya ve elma sirkesi terkiplerini denemelisiniz. Mide bulantısı sorunu yaşıyorsanız, evde doğal formüllerle mide bulantısını geçirebilirsiniz. Mideniz bulanıyorsa doğal elma sirkesi ve kuru papatya formüllerini deneyin. Mide bulantısı kısa sürede geçecek. Faydasını göreceksiniz. Mide bulantısı, mide rahatsızlığı hissi ve istemsiz bir kusturma isteği ile üst mide rahatsızlığıdır. Sabah hastalığı, hareket hastalığı, dehidrasyon, gıda zehirlenmesi, ilaçlar, kirlilik, yemek yeme vb. Gibi birçok nedenden kaynaklanabilir.

Mide bulantısını durdurmak için elma sirkesi için

Elma sirkesi de mide bulantısı problemi için iyi çalışacaktır. Bu yardımcı tekrarlanan kusma hissi durdurmak bu sorunu tedavi etmek.

İhtiyacınız olanlar: elma sirkesi 1 çorba kaşığı bal 1 çorba kaşığı, bir bardak su.

Tüm malzemeleri alıp iyi bir su gibi yapmak için karıştırın. Sorundan kurtulmak için şimdi bu suyu için. Bu mide bulantısı problemiyle yüzleştiğinizde bunu günde iki kez almanız bundan rahatlamayı sağlayacaktır.

Papatya, bulantıyı azaltmak için çok faydalı

İçerdiği yatıştırıcı ve sakinleştirici bileşikler mide ağrıları uzak kolaylaştırılması ve mide bulantısı azaltmak için kusma Relax vücut kaslarının yardımcı olur.

İhtiyacınız olanlar: kurutulmuş papatya çiçeği (fincan başına), sıcak su 2-3 çay kaşığı.

Bir bardak alın ve içinde kurutulmuş papatya otu dökün. Kabın içine sıcak su ekleyin ve 3 dakika boyunca demleyin. Daha sonra çay süzgeci kullanarak başka bir fincana sıkıştırın. Limon suyu veya bal ekleyin (isteğiniz isteğe bağlıdır). Bu bulantı problemini önlemek için yavaşça için. Ancak, hamile iseniz ya da yaban mersini alerjileri ile yüz yüze geldiğinizde daha fazla ciddi sorunlara neden olabileceğinden bu çayı içmemeye dikkat edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*