Mide bulantısını geçiren tavsiyeler

Honey pot and dipper.
Mide bulantınız varsa, doğal mide bulantısı geçiren tavsiyeleri mutlaka denemelisiniz. Doğal tavsiyelerle, mide bulantısını hafifletebilir ya da yok edebilirsiniz. Mide bulantısını durdurmak için elma sirkesinden bile faydalabilirsiniz. Doğal ev yapımı elma sirkesi de mide bulantısına iyi gelir. Mide bulantınız varsa, elma sirkesi 1 çorba kaşığı, bal 1 çorba kaşığı, bir bardak su. Karıştırın ve bu karışımı için. Mide bulantınız hafifleyecek ya da tamamen yok olacaktır.

Limon, Bulantıyı Gevşetir

Narenciye (özellikle limon veya kireç) kokusu için yardımcı olur midenize sakinleştirici bulantı hissi önler.

İhtiyacınız olanlar: limon suyu 1 çay kaşığı bal 1 çay kaşığı.

Limon suyu ve balı eşit oranlarda karıştırın. Elinizle iyice karıştırın. Şimdi yavaş yavaş yalamak veya bir kaşık kullanarak yavaş yavaş al.

Tarçın veya Karanfil Çayı, Mide bulantısını rahatlatır

Tarçın yardımcı olan bir yatıştırıcı bitkidir bulantı veya kusma önlemek . Karanfiller, sindirim şikayetlerini tedavi etmek için kullanılır ve daha iyi sindirim için yardımcı olur. Yani, bulantıya karşı çare olarak yer alıyor.

İhtiyacınız olanlar: toz tarçın veya karanfil tozu 1/2 çay kaşığı kaynar su 1 bardak.

Bir fincan kaynar suda tarçın tozu veya karanfil tozu ekleyin. Birkaç dakika dik dik bakalım. Sonra çay sıkın. Bulantıdan kurtulmak için yavaş yavaş yudumlayın. Ancak, hamile iseniz bu çare denemeyin emin olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*