Mesut Yar Antakya Biberi Mi Yedi?

BİBERMesut Yar geçenlerden bir tv programına konuk olmuştu. Tesadüfen açtım o kanalı ve Mesut Yar’ı zayıf görünce önce tanıyamadım sonra da gözlerime inanamadım. Gerçekten de tığ gibi olmuş Zayıflamış. Neredeyse yarısı gitmiş. Göbek de kalmamış gıdık da. Şaşırdım ve merakla programı izlemeye koyuldum. Sonuçta nasıl zayıfladığını anlatacaktır diye düşündüm.

Mesut yar diyet yapmış Sağlıklı beslenmiş ve böylece bu kadar çok kilo vermiş. Son 12 kiloyu da antakya biberi yiyerek verdiğini söyledi. Pek çok yerde 8 ya da 12 yazıyor ama Mesut Yar o programda 15 kiloya yakın kilo verdiğini açıkladı. Üstelik de hiç diyet de yapmamış spor da yapmamış. Sadece samandağ acı biberini yemiş.

Bu biber öylesine etkiliymiş ki, insanda spor etkisi gösteriyor metabolizmayı çok hızlandırıyormuş.

Mesut Yar Ne demiş?

Antakya’ya gitmiştim. Devasa bir masada oturuyorduk. Ben beyaz peynir ve domates, karşımdakiler tıka basa yiyordu. Ve hepsi benden çok daha zayıftı. “Kilonuzu nasıl koruyorsunuz?” dedim. “Ete limon sıkıyoruz, Antakya biberi yiyoruz” dediler. Yeşil ve sulu bir biber. Acıyı çok severim ama ısırdığım anda acıdan ölüyordum. Dilin damağın resmen şişiyor. İlk üç gün büyük acılar çektim. Ama sonra alıştım, 12 kilo daha verdim. Bu biber, spor yapıyormuş gibi metabolizmayı hareketlendiriyor.

İlk insanların yak sistemi

Yak sistemi diye bir sistem denedim. 21 dakikada sekiz kere 30 saniye çok hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Koşu bandından 5.4 hızla iki dakika yürüyorsunuz. İkinci dakikada hızı 10.8’e çıkarıp 30 saniye koşuyorsunuz. Bunu sekiz kere yapmalı. Peki niye? İlkel insanlar av olmamak için tehlike anında hemen koşmaya başlıyordu. Beyin de genetik olarak başınızın belada olduğunu sanıp yağlardan yakıyor. Bunu bisiklete de uygulamanız mümkün.

Antakya Biberi ile Kalori Alımını Azaltın

“Zayıf olmak istiyorum” zaman zaman hepimizin duyduğu bir istektir. Eğer bu isteğinizin yerine gelmesini istiyorsanız Antakya Biberi desteği almalısınız. Bu istek, daha çok durumları itibari ile aşırı kiloları olan ve asla zayıflayamayacağı hissine kapılan insanların bir yakınmasıdır. Zayıflamak ve ince görünmek çoğu insanın amacıdır, fakat uygulanması zor olan birçok diyetleri yaptıktan sonra fark ederler ki kilo vermek hiç de kolay bir şey değildir. Bu yöntem kilo vermenize yardımcı olur fakat devamlı kılmanız çok zordur.

Öyleyse “ zayıf olmak istiyorum” yakarışının cevabı için ne yapılmalıdır?Genellikle, kilo vermek isteyenler, rejime yönelirler. Buna rağmen kalori alımını azaltmanız kilo vermenin tek yolu değildir. . Kaybettiğiniz kaloriler vücut tarafından gözlemlenir ve metabolizmanız yavaşlar. Bu yüzden daha az kalori yakmaya başlar ve kilo vermezsiniz.Kalori azatlamak diyet yapmak demek değildir, fakat kilo vermek için iyi bir yöntemdir.Kalori azaltmada size yardımcı olacak Antakya Biberi kullanmayı ihmal etmeyin.

Kalori azaltmak, farklı oranlarda alınan kalori çeşitliliği nedeniyle metabolizma düzenin bozulmasına neden olur. Öğün atlamadan sağlıklı besinler tükettiğinizden emin olun. Böylece kalori yakmak yeme k yeme planınızla paralel çalışır.Alıntı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*