maydanoz suyu zayıflatır mıMaydanoz suyuyla diyet yapanlar ve yaptığı diyete her sabah bu maydanoz suyunu da ekleyenler daha kolay zayıflıyor. Zayıflamak isteyenlerin dikkatle izlemesi gereken bir video veriyorum. Bu videoda anlatılanları uyguladığımızda daha sağlıklı ve kolay zayıflaya biliyoruz. Üstelik cildimiz bozulmuyor, saçlarımız da dökülmüyor. Bilirsiniz sağlıksız yapılan diyetler saç döker ve cilt bozar.


Köyde, doğal şartlarda üretilen ince ve kısa saplı 15 dal maydanoz alınır. 1 tane de taze limon güzelce sıkılır. Maydanoz dalları ve limon suyu blendıra koyularak püre oluncaya dek güzelce çekilir. İçerisinde yarım çay bardağı da su eklenebilir. Elde edilen sağlık ve zayıflama iksiri maydanoz suyu her sabah aç karnına yemeklerden önce içilir.

Her sabah içilen bu limonlu maydanoz suyu 15 günde 2 kilo vermeye yardımcıdır. Böylece çok daha kolay zayıflanır. Maydanoz suyu eşliğinde her gün düzenli olarak 2 litre su içtiğinde şişkinlikleriniz, ödemleriniz ve varsa kabızlığınız tamamen yok olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*