Maydanoz Suyu İçmek Ve Diyet

Maydanoz suyu içmek, maydanozu sıcak suda demleyerek elde edilen suyu içmek, maydanozu blendırdan geçirerek çiğ maydanoz püresine limon sıkarak bu limonlu maydanoz püresini her sabah içmek kesinlikle tam bir sağlık iksiridir. Zayıflamak, diyet yapmak ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için maydanoz suyu için! Kısa saplı, küçük yapraklı doğal maydanoz tercih edin. Maydanozu evinizden, sofranızdan ve diyet listenizden eksik etmeyin. Salatalarınıza ekleyin. Sıkın ve suyunu için. Maydanoz saplarını atmayın, hemen sıcak suyla demleyin ve içine limon sıkıp için.

Zayıfladığınızı ve güzelleştiğinizi göreceksiniz.

zayıflama çaylarıMaydanoz suyu içmenin zayıflattığı uzun yıllardır biliniyor.

Zayıflamak isteyen bayanların umudu olan maydanoz suyu kimilerinin midesini bulandırsa da siz yine de bir deneyin ve maydanozun hem sağlık hem de zindeliğinin farkına varın !

Maydanozun yararlarını saymakla bitiremeyen uzmanlar zayıflamak için de bu şifai bitkilerden yararlanmak gerektiğini vurguluyor.Sadece suyunu içmemek gerekiyor elbet de sofralarınızda salata ve yemeklerinizde de bu mucize bitkiyi tüketebilirsiniz.

Maydanoz suyu nasıl içiliyor ?

Yarım bağ maydanozu sapları ile birlikte ayıklayın ve yıkayın.2 su bardağı su içinde yavaş ateşte 2-3 dakika kaynatıp 10 dakika demleyin.Sıcak ya da ılık olarak için.Hergün taze olarak hazırlayın.

İçerisine limon sıkmak da artı bir fayda sağlayacaktır.

www.zayıflatırmı.com Editör Bilge

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*