hayat çayı 9luMate çayı son yılların en gözde bitkisel zayıflama çayı. Aslında diğer bütün bitkisel zayıflama çayı karışımlarının içinde mutlaka mate bulunuyor. Mate çayı yağ yakıcı etkisi ile tanınıyor ve her tür bitkisel çayda yağ yakıcı tesiri nedeniyle mutlaka kullanılıyor. Mate çayı tek başına içileceği gibi, pek çok bitki ile de karıştırılıp içilebilir.


Mısır püskülü mate çayının en güzel ortaklarından biridir. Yeşil çay da yine mate çayı ile sıkı dost bir bitki olarak bilinir. Beşi bir yerde çay, dokuzlu çay, dokuzu ir yerde zayıflama çayı ve benzer çeşit çeşit bitkisel zayıflama çayının içinde bulunan mate çayı yemeklerden sonra içilirse yiyeceklerin daha çabuk hazmedilmesini ve yağa dönüşmeden atılmasını sağlar.

Mate çayını aktarlardan bulmanız mümkün.

Mate çayını en az 5 dakika demleyin ve ılık ılık için.Gün boyu aşırı içmemeye özen gösterin.En fazla 3 fincan için ve içine tatlandırıcı ya da şeker ilavesi yapmayın.
Bunun yanı sıra yemenize ve yeme düzeninize de dikkat edin.Beyaz ekmeği kısıtlı tüketin.trans yağ ya da teyeyağdan kaçının.

Gün içinde mümkün olduğunca haraketli olun ve en az 1 saat yürüyün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*