Merhaba hanımlar.Gerçek zayıflama zaferleri bölümümün ilk yazısını paylaşmak istedim sizlerle.Biliyorsunuz ki Sanatçı Linet ilk çıktığı zamanlar son derece kilolu ve tombul bir görünümdeydi.Hatta mini etek bile giyiyordu ama ne var ki bu sefer de kiloları daha çok belli oluyordu.Linetten uzunca bir zaman ses seda çıkmadı.Hatta aklıma bile gelmedi değil,acaba dedim kendine çeki düzen verip tekrardan mı dönecek ve evet .Düşündüğüm gibi oldu.Şarkıcı Linet zayıfladı.Hem de ne zayıflama !


Hepimize ibret ve gaz verecek bir zayıflama zaferine imza attı !

Şarkıcı Linet 90 kiloya kadar çıktıktan sonra karar vermiş zayıflamaya.İşte kendi ağzından zayıflama zaferi !

* İsrail’de neler yapıyordunuz?
Tatlıcı dükkanı açtım. Çikolata satıyordum.

* Kiloları çikolata dükkanında aldınız yani…
Evet sıkıntı ve stres 90 kiloya kadar beni şişirdi. Sonra bir baktım ki, 100’ü bulacak dükkanı kapattım ve rejime başladım. Beş-altı yıl kadar sürdü. Kilolarımı spor yaparak değil, yürüyüşle verdim. Ağır bir egzersiz yapmadım.

* Dükkanı 90 kilo olduğunuz zaman mı kapatmaya karar verdiniz?
Yok iflas ettim. O yüzden kapattım.

* Bu süreçte diyetisyene gittiniz mi?
Evet. Besleyici ve doyurucu bir diyet yaptım. Günde altı öğün yiyordum. Psikoloğa gittim ve bilinçli yeme alışkanlığı edindim. Kalori hesapları yaptım ve hayat biçimim haline getirdim.

* Ailenizde çok kilolu insan var mı?
Evet, hepsi çok şişmanlar.

* Siz onların arasında nasıl kilo vermeyi başardınız?
Onlardan uzaktım. Ben tek başıma ev kiraladım ve inzivaya çektim kendimi. Hiçbiriyle görüşmedim. İmkansızdı o kalabalığın içinde. Kendi buzdolabım olması gerekiyordu.

* 30 kilonun gitmesi size ne kazandırdı?
Şimdi işimi çok iyi yapabilirim. Güvenim yerine geldi. Sahne de duruşum değişti. Şimdi daha kararlı ve istikrarlıyım. Kök salarak hedef koydum kendime. Allah’ın izniyle çalışmalara tam hızla devam edeceğim. Artık bu kadar ara vermeyeceğim. Hedef, istekler ve hayaller hiçbir zaman bitmez.