Limon Suyu İçmek Zayıflatır Mı?

limonla zayiflama diyetiLimonlu su, limon suyu, yoğurt içine limon suyu sıkıp yemek, bol bol limon suyu içmek zayıflatır mı? Limon suyu kilo verdirir mi? Limon suyunu diyet yaparken nasıl kullanırız? Yoğurt, limon, pul biber karışımı yapanlar, kilo verir mi? Limon ve diyet dosyamızı açıyoruz. Bütün yönleriyle karşınızda limonun zayıflamaya olan etkileri.

Limonun sağlığımıza ve hayatımıza olan faydaları say say bitmiyor. O kadar faydalı ki limon suyu. Biz, limonun diyete, kilo vermeye, yağ yakmaya faydası var mı yok mu onu ele alacağız. Limon suyu sayesinde kilo verebilir miyiz? İşte bu büyük bir bilmece. Yıllardır dilden dile gezen bir şehir efsanesi niteliği taşıyor. Limon suyu kilo verdiriyor mu, verdirmiyor mu?

En bilindik limon diyeti, limon suyunun yoğurtla olan kombinasyonu. Burada dikkat edilecek husus limon suyu ve yoğurt içine pul biber de eklemek. Bu diyete en az 14 gün aksatmadan uymak gerekiyor. 14 günden az yapıldığında hiçbir etkisi yok.

limon detoksu1 yemek kaşığı yağsız yoğurda yarım limon sıkın. 1 çay kaşığı acı pul biber de ekleyin. Yatmadan önce yiyin. Limonlu yoğurdu yedikten sonra başka hiçbir şey yemek yok.

Her sabah uyandığınızda oda ısısında 1 bardak suya yarım limon sıkın ve için. Uyandığınızda vazgeçilmez rutininiz bu olmalı. Her sabah limonlu su içmek zayıflamaya yardım eder.

Kimi beslenme uzmanları limonlu suyun hiçbir şekilde faydalı olmadığını söylüyor. Her sabah limonlu su içmek sağlığa ve yüksek tansiyona iyi gelebilir ama doğrudan zayıflatmaz inancı hakim. Bu uzmanlara göre zayıflamanın en etkili yolu sıkı bir diyet.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*