Kalın bacaklar nasıl incelir, bacaklara nasıl şekil verilir, bacakların güzellşemesi için neler yapmak gerekir, selülitli ve kötü görünen biçimsiz bacaklarınız varsa neler yapmanız gerekir ?

Kusursuz güzellikte bacaklar için bunları yapmalıyız ! Yaz, deniz kumsal ve biz.. Güzel görünmek için nelere dikkat etmeliyiz ?


Özellikle yazın kusursuz bacaklara sahip olmak her kadının hayalidir. Bu sandığınız kadar ulaşılması zor bir hayal değil… İşte mükemmel bacaklara sahip olmak için kolayca yapabileceğiniz 5 öneri..

Peeling

Epilasyonda önce bir vücut lifiyle bacaklarınıza peeling yapmak ölü hücreleri temizler. Böylece epilasyondan sonra bacaklarınız hem pürüzsüz hem de göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşur.

Epilasyon

Bacaklara ağda yapmak, tıraş etmek gibi çoktan modası geçmiş yöntemleir bir kenara bırakın. Epilasyon bacaklarınızın daha uzun süre pürüzsüz kalmasını sağlamakla kalmıyor, onların rahatına ve sağlığına da dikkat çekiyor.

Bronzlaştırma

Bacaklarınızı daha çekici hale getirmek için bronzlaştırıcı pigmentlere sahip bronzlaştırıcı kullanabilirsiniz.

Masaj

Bacaklarınızı nemlendirici ya da herhangi bir kremi sürerken, ayak bileklerinizden yukarıya doğru daireler çizerek masaj yapın. Bu basit işlem bacaklarınızdaki kan akışını hızlandıracaktır.

Dans

Salsa gibi hareketli dansların dersini almaya başlayın. Müziğin ritmine kaptırırken yorucu bir egzersizi de başarıyla yapmış olacaksınız. Birkaç ay sonra bacaklarınızdaki tüm fazlalıklar kaybolacak..