kalın kollu gelinler için gelinlik modelleriŞişman demek yanlış geliyor bana. Çünkü benim gibi fazla kilosu olan insanlar bu tip betimlemeleri hakaret olarak algılayabiliyor. Her neyse demem o ki kilolu kadınlar da evlenecekleri zaman harika bir gelin olmak ister. Güzel ve göz alıcı bir gelin olmak için uygun gelinliği seçmek yeterlidir. Fazla kilosu olanlar ya da yaşı biraz fazla olgun gelinler için 2014 yılında bu gelinlik modelleri favori!


Kilolu gelin adayları gelinlik seçmekte zorlanıyor. Fazla kilosu olan her kadın kilolarını saklama ihtiyacı hissediyor zaten. Bu yüzden eğer siz de kilolu bir kadınsanız vücut tipinize uygun gelinliği giymelisiniz. Kilolu gelinler hangi gelinlik modellerini giymeli, nasıl gelinlikler yakışır gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa bu ve benzer sorulara cevap bulabileceğinizi düşünüyorum.

Kilolu kadınlar kiloları nerede yoğunsa o bölgeyi saklama ihtiyacı duyar. Örneğin sizin kollarınız kalınsa kalın kollarınızı saklayacak bir gelinlik modeli tercih edersiniz. Kolu daha ince gösteren, kalın kolları saklayan ve vücudun daha ince noktalarına dikkat çeken gelinlik modelleri sizi hem zarif hem de daha zayıf gösterecek.

Şişmanlar için gelinlik modelleri çok çeşitlidir. Aşırı kilolu kadınlar çok daha sade gelinlik modellerini seçerek kilolarını absorbe edebilir.Eteği geniş, belden aşağı çok dağınık ve kabarık gelinlik modelleri kilolu gelinleri daha da şişman gösterecektir.

Birkaç gelinlik modeli vererek konumuzu sonlandırmak istiyorum. Kilolu bayanlar için uygun birkaç gelinlik modeli örneği:

kalın kollu gelinler için gelinlik modellerikolları ince gösteren dantel kollu gelinlik modellerikilolu kadınlar için kolları saklayan gelinlik modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*