Karbonatlı su içmek, suya karbonat eklemek

su zayıflatır mıKarbonatlı su içmek son yılların en yaygın fenomenlerinden. Ki zaten karbonatın faydaları o kadar çok ki, gündelik hayatımızda karbonat olmazsa olmaz. Doğal bir toz olan karbonatı temizlikten güzelliğe, sağlıktan zayıflamaya pek çok alanda kullanıyoruz. Saçımızı karbonatlı su ile yıkayabiliriz. Cildimize karbonat maskeleri uygulayabiliriz. Zayıflamak, toksinlerden arınmak ve daha sağlıklı olmak için içtiğimiz suya karbonat ekleyebiliriz. Hem kendimiz hem de ailemiz için karbonatı ölçülü bir şekilde içtiğimiz suya eklemeliyiz.

Kilo kaybı için kabartma tozu gibi kısa sürede hızlı bir düzeltme hazırlamak yerine, kaliteli diyet tercihleri ​​yapmak ve kilo vermeye odaklanmak üzerine odaklanın. Kilonuzu korumak için kaç kaloriye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için bir çevrimiçi hesap makinesini kullanın. Ardından, haftada 1 ila 2 kilo vermek için kalori hedefinizi belirlemek için bu sayıdan 500 ila 1000 kaloriyi çıkarın. Yine de bir kadın olarak 1.200 kaloriyi veya bir erkek olarak 1.800 kaloriyi aşağıya atmayın. 1.000 kalorinin çıkarılması sizi çok alçak götürürse sırasıyla en az 1.200 veya 1.800 kaloroz yiyin ve ekstra kalorileri yakmak için daha fazla egzersiz yapın.

Karbonatlı suyu yeşil çay içerek destekleyin

Yeşil çayda kilo vermeyi teşvik etmeye yardımcı olduğu düşünülen üç bileşik var: kateşinler, tein ve kafein. Bu maddeler vücuttaki yağ depolamasından sorumlu olan enzimleri bloke etmek için birlikte çalışır.

Yeşil çayın süper-metabolize edici güçlerini karbonat soda ile birleştirdiğinizde, vücudunuzdaki optimum pH’ı (7.2) teşvik ederken yağ yakma gücünüzü yükseltirsiniz. Bu denge için gereklidir.

Optimal olmayan bir pH faktörü aşırı asitlerin yağ hücrelerinde depolanmasına neden olacaktır. Asit bir kişi yağları iyi yakamaz çünkü vücut yağında depolanmış asidi serbest bırakır – ve böylece kan pH’ını fırlatır. PH’nız dengeli değilse, yorgun düşer ve hasta hissedebilirsiniz.

Organik yeşil çay seçin ve ¼ çay kaşığı kabartma tozu ekleyin ve içmeden önce 8 ons fincana ekleyin. Her gün keyfini çıkarın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*