Işın Karaca Nasıl Zayıfladı?

ısın karaca eski hali kiloluŞarkıcı Işın Karaca tam 105 kiloya kadar çıktığını ve bu durumun onu fazlasıyla üzdüğünü söyledi. Tartıda 100 küsür kiloyu gören Işın Karaca hırs etti ve bıçak altına yattı. Mide küçültme ameliyatı olan Işın Karaca artık 36 beden. Şarkıcı Işın Karaca, zayıflamakla da kalmadı. Verdiği kilolar neticesinde vücudu deforme olduğu için bir dizi estetik operasyon da geçirdi. Böyle yeniden doğan Şarkıcı Işın Karaca artık çok daha mutlu olduğunu söylüyor.

isin karaca son hali zayifIşın karaca tam olarak kaç kilo verdiğini söylemiyor ama yaklaşık 38 kilo verdiği sanılıyor. Şu an 38 beden olan Karaca çok mutlu görünüyor.

Midesini küçülttüren Işın Karaca, resmen eridi. Ameliyat sonrası diyete ve spora da başlayan popçu, 100 kilodan 75’e düşerek 25 kilo vermişti. Sanatçı, geçen hafta bir kez daha bıçak altına yatıp hem 10 kilo daha aldırdı, hem de vücudundaki sarkmaları düzelttirdi.

Karaca, ayrıca göğüslerini dikleştirip karnını da gerdirdi. Sanatçının, bu operasyonlar için özel gecelerinde sahne almak üzere özel bir Hastane ile barter anlaşması yaptığı öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*