çayFunda yaprağı genellikle beşibir yerde zayıflama çayına koyularak içilir. Mate çayı, yeşil çay, kekik, biberiye ve funda karıştırılıp demlenir ve her gün 3 fincan içilir. Bu çay kilo vermeye ve ödem atmaya yardımcı bir yağ yakıcıdır. Yemeklerden sonra bir fincan içmenizi tavsiye ederim.


Funda çayını içerken aşırıya kaçmamalısınız. Böbreklerinize aşırı yük binebilir. Bu da oldukça zararlıdır.

  • Funda Çayı Zayıflatır mı-Funda Çayının Faydaları
  • Zayıflama İçin Funda Suyu Kullanımı faydaları yararları
  • Funda Yaprağı Zayıflatır mı-Funda Yaprağı ile Zayıflama-Funda Suyunun Faydaları
  • Funda yaprağının faydaları – funda yaprağı nasıl kullanılır
  • Ender Saraç’tan Beşi Bir yerde Çayı

FUNDA YAPRAĞI ÇAYININ HAZIRLANIŞI: Kaynatılmış suda 3 dakika kaynatılıp, 15-20 dakika demlendiriliyor. Nasıl zayıflatıyor? Yağları eritiyor, söktürücü ve terletici özellikleri var.

FAYDASI: Aşırı kilo sorunu olan kişilerde ödem atıcı ve metabolizmayı hızlandırıcı etkileri nedeniyle oldukça başarılı zayıflatan bitkisel çay olarak ün yapmıştır. Bir çok ünlü bitkisel zayıflama çayının içerisinde funda çayı karışım olarak mutlaka bulunur.

KULLANIM ŞEKLİ: 1/4′ü Funda Suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz. Günde üç çay bardağı içilir.

Funda yaprağı da funda suyu gibi alternatif bir bitkisel zayıflama yoludur. Zayıflamak için bitkisel yöntemler arayanlar bir de funda yaprağı ve funda suyunu denemeliler.

Funda yaprağı iyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar söktürücüdür. Piyasada bulunan birçok zayıflama çayının içerisinde bulunur. Yemeklerden sonra 1 su bardağı kadar içilirse yağların eritilmesinde yardımcı olur. İdrar yolları enfeksiyonlarında etkilidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*