Elma Sirkesi Zayıflatır Mı Diyenlere

kadin-sitesi-icerik (18)Evde elma sirkesi yapın. Tadı harika oluyor elma sirkesinin. Her kış bol bol elma sirkesi yaparım. Renk renk elmalardan yaptığımdan renkleri de değişik değişik olur. Tadı da muhteşem olur ev yapımı elma sirkesinin. Üstelik evde elma sirkesi yapmak aşırı kolay. Elma kabuklarını atmayın, yeter. Elma kabuğundan yapıyoruz sirkeyi. Sonra da zayıflamak için her gün elma sirkesi içiyoruz.

Evde elma sirkesini nasıl yaparız?

Elma kabuklarını cam kavanoza koyun. Üstüne klorsuz hazır içme suyu ekleyin. Bir tutam kaya tuzu, bir tutam toz şeker, 2 kaşık elma sirkesi de ekleyerek kavanozun ağzını tülbentle sarın. Karanlık mutfak dolabında 2 ayda elma sirkesi hazır.

Elma sirkesi zayıflama konusunda sizin yeni trendiniz olacak.Uzmanların da desteklediği elma sirkesi ile hızla ve kararlılıkla yağ yakmak ve yakılan yağları vücuttan atmak mümkün.

Peki zayıflama içeceği ile kullanılan elma sirkesi nasıl hazırlanılır ve kullanılır ?

Her sabah ya da tercihen akşam uyumadan evvel 1 su bardağı ılık suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi karıştırıyorsunuz.Bu içeceği yavaş yavaş ve sektirmeden her gün içiyorsunuz.Eğer midenizde rahatsızlık varsa tavsiye etmiyoruz.Öncelikle doktorunuza danışın ve daha sonra uygulayın.

Elma sirkesi zayıflatır mı sorunuzun cevabı umarız tatmin edici bir yanıt almıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*