dukan diyeti nasil yapilirSevgili okuyucularım biliyorsunuz bu zayıflama sitesini aslında kendim için zayıflama günlüğüm olsun diyerek açmıştım. Sonradan edindiğim bilgileri herkesle paylaşmak istedim ve bloğu kişisel blog olmaktan çıkarıp zayıflama sitesi formatına dönüştürdüm. Tabi bu 2 sene süresince zayıflama isteğim de devam etti. Geçen sene ocak ayında yani ocak 2012’de başladığım diyet serüvenim aralık 2012 itibarı ile devam etmekte.


Peki bu 1 yıl içinde neler oldu?

Dukan diyeti oldu. Çok da güzel oldu. Şu ana kadar 35 kilo verdim. Kaldı 10 kilo. Allah’ın izni ile kalan 10 kiloyu da verdiğimde normal insan kılığına gireceğim. Dukan diyetinin kurallarına uyduğunuz taktirde kesinlikle kilo veriyorsunuz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Ciddi şekilde zayıflatan ve uygulaması da çok kolay olan bir diyet.

Sitemde sık sık dukan diyeti tarifleri, yorumlarım ve yapılması gerekenlere dair ufak ip uçlarını paylaştım. Faydasını göreceğinize eminim. Ben dukan diyetiyle zayıfladım. Dukan diyeti herkesi zayıflatabilirmiş bunu da anlamış oldum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*