dukan diyeti yorumlarıSevgili okuyucularım sık sık bu konuda soru alıyorum. Dukan diyeti yaptığım için gerçekten zayıflayıp zayıflamadığım merak ediliyor. Evet, ben dukan diyeti yaptım. 1 sene sürdü ve 35 kilo verdim. Vermem gereken 15 kilo daha var. Önümüzdeki 1 sene içerisinde kalan 15 kiloyu da vermeyi amaçlıyorum. Peki sizin dukan diyetiniz nasıl gidiyor?


Site içerisinde bolca yazım var. Dukan diyeti konusunda bütün tecrübelerimi yazdım. Ama hala soranlar oluyor. Dukan diyeti ile gerçekten zayıfladım mı? Elbet de zayıfladım ama sizlerden de yorum bekliyorum artık.

Dukan diyeti yapanlar, dukan diyetiyle zayıflayanlar lütfen tecrübelerini bizlerle paylaşsın. Sizin dukan diyetiniz nasıl gidiyor?

Okuyan herkesin faydalanacağını umuyorum..

4 yorum

  1. Hey dukan diyeti yapanlar, ben de aranızdayım. Bu harika diyetle tam 13 kilo verdim, sıkı durun, hem de 2 ayda. Dukan diyetine devam. Herkese de tavsiye ederim. Dukan amca sen çok yaşa’

  2. Dukan diyeti yapanların yorumları benim için de çok önemli çünkü dukan diyeti yapanların yorumları objektif oluyor. Böylece bizim de aklımızda soru işareti kalmıyor. Lütfen arkadaşlar fikirlerinizi biz dukan diyeti yapanlarla paylaşın.

  3. Bence bu sitede dukan diyeti yapanların yorumları toplanmalı. Herkes diyette ne yediğini yazarsa birbirimize daha çok yardımcı olmuş oluruz. Böylece diyet daha kolay geçmez mi sizce de?

  4. Bence de dukan diyeti yapanların yorumları çok gerekli. Simlanın bloğunda tartışıyoruz aslında ama bence herkes verdiği kiloları yazmalı. Motivasyonumuz daha da yüksek olur. 3 ayda 16 kilo verdim. Vermem gereken 25 kilo daha var.

Yorumlar kapatıldı.