goji berry nasıl yenirGoji berry yani kurt üzümü meyveleri lezzetlidir ve tolere gıda olarak Dukan Diyeti tüm aşamalarında yenebilir. Atak evresinde bir yemek kaşığı goji berry yemeye izin vardır. Yani bizim kurtarıcımız diyebiliriz.


Goji Faydaları

Goji meyveleri amino asitler ve mineraller dolu ve besin yoğun superfood vardır. Birçok çilek gibi, Goji güçlü antioksidanlar içerir.

Neden Goji ?

Goji meyveleri diğer meyveleri ile karşılaştırıldığında oldukça hassastır. Onlar karanlık çevirmek ve insan elinde yağlar dokunduğu zaman etkinliklerini bir miktar kaybeder. Hasat sırasında, Goji berry çalılar bir muşamba üzerinde çok çilek arazi çalkalanır. Onlar dokunulmaması gerekir, bunlar eldiven tarafından işlenir.

Nem bakteri ve küf çekiyor çünkü Nemli Goji meyveleri çok uzun süre depolarda oturamam. Onları Kurutma hiçbir katkı maddesi olmadan doğal olarak onları korur.

Goji nasıl tüketilmeli?

Dukan Diyet Goji yulaf kepeği sıcak tahıl, yoğurt ya da bir salata içine karışabilir. Çörek, kurabiye ya da yulaf kepeği krep içine fırında olabilir! Ya da sadece bir çerez olarak bir avuç Goji meyveleri yiyin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*