ac kalmadan kilo vermekO değil de neden açsın? Ona kafam takıldı. Diyet yapıyorsun tamam ama aç olmak neden, diyet yapmak aç olmak anlamına gelmiyor ya da aç kalmak..Umarım gerçekçi hedefler koymuşsundur. Bizim bi amcamız var, önünde saygı ile eğiliyoruz ve sözlerini öğreti olarak algılayıp uyguluyoruz. Kendisi Pierre Dukan. Dukan amcamızın söylediğine göre ulaşılabilir ve korunabilir gerçekçi hedeflere ulaşmak için Dukan diyeti harfi harfiyen uygulanmalı. Uyguladık biliyoruz. Güzel bir öğretidir.


Tavsiye ederim. Aç gezmek, bozuk psikoloji ve sonunda hüsran yaşatmıyor. Cebiniz doluysa, geliriniz iyiyse, en azından ayda 1000 tl falan kazanıyorsanız doya doya zayıflayın.

Kendisinin de dediği gibi uygulaması kolay ancak pahalıca bir diyet. Ciddi bir bütçe ayırmak şart. Yulaf kepeği, tatlandırıcı, kırmızı eti, beyaz eti, balığı, yumurtası, sütü, yoğurdu, peyniri derken liste uzuyor. Üstelik bu alışveriş listesi sık sık tekrar ediliyor. Haftada bir kez alışveriş yapmanın yetmediği zamanlar oluyor.

Karnımız doyuyor. Güzel yemekler yapıyor, bilmediğimizi öğreniyoruz. Kek de yiyoruz pasta da. Izgara da yiyoruz, buğulama da. Yemekler yapıyor kola bile içiyoruz. Güzel bir diyet.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*