dereotu zayıflatırmıDiyetsiyenler dereotu konusunda ne diyor? Dereotu yemek zayıflatır mı, dereotunun zayıflamaya yararları neler, diyetimize dereotu koyabilir miyiz, dereotu ne zaman yenir? Diyet yapanlar için güzel bir konu daha. Tam da mevsimi üstelik. Çorbalara, böreklere, salatalara ve yemeklere bolca dereotu katın. Çünkü, evet sevgili okuyucular dereotu zayıflatır. Üstelik faydaları bununla da sınırlı değil. Çok faydalı bir sebze dereotu.


Salatalarınıza 1 bağ dereotunu korkmadan ekleyin. Sabah kahvaltıda domatesin üzerine kıyın, öğlen marul salatasına bolca ekleyin. Sebze yemeklerinize katın. Ve hayal gücünüzü zorlayın. Bakalım dereotunu başka nasıl tüketebiliriz..

Ben cacık, yoğurt ve ayranda tüketiyorum. Her cacık yapışımda üzerine bolca dereotu kıyıyorum. Yoğurdu sade tüketirken de yine mutlaka bir tutam dereotu kıyıyorum. Bazen naneli ayran yapıyorum ve bir tutam dereotunu incecik kıyıp ayrana ekliyorum. Aromatik güzel bir lezzeti oluyor.

Troidin hızlı ya da az çalışması durumunda dereotu çok etkilidir.Zayıflamak ve zayıf kalmak istiyorsanız İbrahim Saraç oğlunun önerilerini uygulayın

3 ay boyunca bir yemek kaşığı dereotu sabah, öğle ve akşam öğünlerinden 15 dakika önce tüketilecek. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarını bırakan hastaların oranı yüzde 90’dır.

Dereotu zayıflama mucizesi: Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir.

Deneyin derim..