salataGüncellenmiş bir zayıflama başarısı..Zayıflayan bir insanın yaşadığı mutluluk daha bir başka oluyor. Daha sağlıklı, hafif, güzel ve şık bir kadın olmak için değer…Benim artık hayat sloganım bu oldu. Kilo vermek istiyorum, zayıflamak istiyorum, zayıflamak için gayret gösteriyorum ve kilo veren insanların yaptıkları her şeyi öğrenerek sentezliyor, kendi içimde doğruyu bulmaya çalışarak sağlıklı ve kalıcı bir biçimde kilo vermek istiyorum.


Sağlıklı beslenme ve zayıflama yanında, zayıflamayı kolaylaştırıcı tavsiyelere de kulak kabartıyorum. Eğer bu yazıyı okuyorsanız ve siz de zayıflamak istiyorsanız zayıflama sürecini başlatmış bulunuyorum. Zayıflamak için neler yaptığımı bloğumda paylaşacağım sizlerle.

Umarım zayıflamak için kullandığım yöntemler bana faydalı olur ve sizinle paylaştığımda siz de benim gibi motive olursunuz.

Zayıflama başlıyor..

Ve güncelleme: Sevgili okuyucularım bu yazıyı ilk yayınlama tarihim 8 ağustos 2010. Ve bugün tarihler 11,06,2013. Yani 3 sene geçmiş aradan ve ben 40 kilo verdim. Azim ile çıktığım bu yolda vermem gereken 10 kilo daha var. Umarım bir sonraki güncellememde 10 kilo daha vermiş olurum.

Sevgiler..

5 yorum

 1. 15 yaşındayım kilom 44 boyum 1.54 sizce zayıfmıyım fakat ben kendimi kilolu görüyorum moralim acayıp bozuluyor bana bir diyet önerirmisiniz (( 40 kilo olmak içn fiyet yani ))

 2. sporda iyidir engüzelıdır ama ıste herkezde spor yapmıyoo
  kılo vermek ıcın spormus.
  Dıyetmıs.
  Hepsını bıkenara bırakın..
  ZAYIFLAMADA EN ONEMLI KURAL KARARLI VE SABIRLI OLMAKTIR..SADECE
  K_A_R_A_R!
  Ve
  S_A_B_I_R!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*