Çok Şişmanım, Utanıyorum

salata zayıflatırmıÇok şişman olduğunu düşünen kadınlar hayatta boşluğa düşüyor. Bu kendini beğenmeme durumu zamanla kendinden vazgeçmeye dönüyor. Kimi kadınlar mutluluğu bol bol gereksiz alışveriş yapmakta ararken, kimi kadınlar da ipin ucunu iyice kaçırıp obez olma yolunda ilerliyor. Kadınların hiçbiri kiloları ile barışık değil aslında. Şişman olmayı kabullenmek zaman alıyor. Ve maalesef acı gerçekler hem kendinden bile saklanıyor.

Çok şişmanım. Kendimden utanıyorum. Tipimi beğenmiyorum. Kendimi artık kadın gibi bile hissetmiyorum diye düşünenlerden misin? O halde bize katıl ve kilo ver.

Kilo vermeyi gözünüzde büyütmeyin. Kendinizi toplayın ve diyete değil yeni bir hayata başlayın. Sitemizde kilo vermeye dair sayısız pratik yöntem var. Kilo vermek istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum demeyin. Kilo vermenin ilk yolu aburcuburu, kızartmaları ve hamur işlerini terk etmektir. Bu yiyecekleri tek ettiniz mi? Hala yemeye devam ediyorsanız, hemen bırakın ve ilk önemli adımı atmış olun.

Beyaz et, hindi eti, kırmızı et, yumurta, yoğurt, süt, balık etleri, taze fasulye, nohut, barbunya, beyaz lahana, havuç, brokoli, ıspanak, pırasa, maydanoz, dere otu, semiz otu, pazı, salatalık, limon, elma sirkesi, zeytin yağı, yeşil mercimek, bulgur, soğan, sarımsak, balkabağı, sakız kabağı, patlıcan, kırmızı biber, yeşil biber, baharatlar ve su…

Bu yiyecekler size yetmez mi? Bunların haricinde mutfağınıza gereksiz hiçbir yiyecek sokmayın ve kilo vermeye başlayın.

Bize katılın.

Hep birlikte zayıflayacağız..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*