biberiye cayı kilo verdirir miBiberiye çayı yeşil çay ile beraber içilebilir. Biberiye çayının faydaları, zayıflatıp zayıflatmadığı konularda pek çok değişik görüş var. Biberi zayıflatır mı? Biberiye nereden alınır, tadı nasıldır, nasıl demlenir ve nasıl içilir? Biberiye çayı aktardan alınır. Kokulu bir bitkidir. Kokusu sert ya da adaçayı gibi sinir bozucu değildir.


Biberiye, sindirim sistemi için son derece faydalıdır. Biberiye çayı, funda, bilye kekik, mate ve yeşil çay ile güzel bir etkileşime geçer. Diğer bitkilerle etkileşen biberiye zayıflama süresince oldukça etkilidir.

Biberiye bitkisi etkili bir İdrar söktürücüdür. Bu sayede ödem atmanızı sağlar.Biberiye bitkisi de idrar söktürücü ve terletici ozellikler taşımaktadır. Bu sayede yağ yakmamız hızlanıyor, ama genede en iyisi zayıflamak için beşibiryerde zayıflama çayı kullanın, ordaki biberiye zayıflama için yeterlidir.
Biberiye demlenmesi: 2 çay kaşığı biberiye 1 bardak su ile haşlanır ve 10 dakika bekletilir. Günde 2 bardak biberiye çayı içebilirsiniz.

Bu kürle beraber her gün 1 saat yürümenizi tavsiye ederim.

Kür, malzemeleri :

kiraz sapı, avakado yaprağı, mısır püskül, biberiye, rezene, at kuyruğu, keten tohumu
Bu bitkileri eşit miktarlarda 1 litre kaynamış suyun içine atıyorsunuz ve bütün bir gün boyunca içiyorsunuz hepsinden birer tatlı kaşığı yeterli bunun için.

Dikkat suyun içine atıp kaynatmıyoruz kaynamış suyun içine atıyoruz ve ılıyınca bütün gün boyunca içiyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*