sağlıklı kilo vermeBekunis, tamamen bitkisel olduğu söylenen ve kabızlık sorununda kullanılan bir ilaç. Sık sık bekunis kullanmak ciddi bağırsak tembelliğine yol açıyor. Her gün bekunis içmek, kabızlık sorununu belki çözüyor ama artık bağırsaklar tamamen tembelleşebiliyor. O halde, bekunis kabızlık hapını her gün değil, çok ciddi durumlarda ve gerekiği zamanlarda içmek daha faydalı.


Bekunis bir zayıflama hapı değildir. Bağırsakları boşaltır ancak ne yağ yakmaya faydalıdır ne de tok tutmaya. Hem yağları yakmayan hem de tok tutmayan aksine acıktıran bir ilaç nasıl zayıflatabilir?

Kilo problemi olan kişiler bekunis ve daha nice müshil ilacını bir kenara koyarak sağlıklı zayıflama çözümlerinin peşinden gitmelidir. Bekunis ve benzer etkiye sahip haplar sadece anlık kilo düşüşü sağlar ki düştüğünüz kilo da içinizden boşalanların eksiltisidir. Her zaman aç kalmayı, hep bağırsaklarını boş tutup artık hiçbir şey yememeyi mi göze alıyorsunuz? Bu mümkün olamayacağına göre sağlıklı zayıflama yollarına baş vursanız iyi olacak..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*