Doğal elma sirkesi içerek siz de kısa sürede form tutabilirsiniz. Elma sirkesi cilt bakımı, saç bakımı, sağlık ve doğal kozmetik hazırlamakta olmazsa olmaz bir iksir. Her şeyden önce doğal, katkısız, faydalı ve inanılmaz ucuz. Bu kadar faydası bir içerik nasıl böyle ucuz olur demeyin. Siz de evinizde elma kabuklarını çöpe atmak yerine elma sirkesi yapmayı deneyin. Doğal elma sirkesini kendiniz hazırlayın ve yaptığınız bu yaşam iksirini her gün içmeyi adet edinin. Kısa sürede faydalarını görecek ve çok şaşıracaksınız!


Evde elma sirkesi yapmanın en kolay yolu

Soyduğunuz elmaların kabuklarını atmayın. Cam kavanoza koyun. Üstüne birkaç tane çiğ nohut, yarım dilim bayat ekmek, bir tutam kaya tuzu ve üstünü geçecek kadar klorsuz içme suyu ekleyin. Varsa evde elma sirkesi, 1 yemek kaşığı elma sirkesi koyun. Son olarak 2 tane de kesme şeker atın ve kavanozunuzu bezle kapatıp karanlık bir yere koyun. 40 gün içinde sirkeniz hazır olacak. Süzün ve sirkenizi içmeye başlayın. İşte doğal elma sirkesi böyle yapılır.

Suya elma sirkesi ve bal katarak, içtiğiniz suyun tam bir zayıflama içeceği haline geleceğini biliyor musunuz ?

Elma sirkesi ve bal metabolizmayı hızlandırır. Hızlanan metabolizma hızlı yağ yakılmasını sağlar. Bu sayede vücudunuzda birikmiş yağ rezervini daha kolay enerjiye dönüştürür ve çok daha hızlı zayıflarsınız. Uzmanlar midesi rahatsız olanların sirkesi ölçülü kullanmasını tavsiye ediyor.

İçeceğin hazırlanışı

4 YEMEK KAŞIĞI ELMA SİRKESİ
4 YEMEK KAŞIĞI BAL
4 SU BARDAĞI SU

BUNU 1 LİTRELİK CAM ŞİŞEYE KOYUN VE İYİCE ÇALKALAYIN HER YEMEKTEN SONRA YARIM SU BARDAĞI İÇİN 1 AY SONUNDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*