sağlıklı zayıflamaZayıflamak için her yolu deneyenler var.Aklım almıyor sağlık bu kadar ucuz olmamalı.İlla ki kilo vermek gerekmiyor güzel bir hayat için.Eğer kilonuz ideal kilonuzun çok çok üzerinde değilse lütfen sağlıksız diyetlerle hayatınızı riske atmayın.Sağlıklı bir hayat için her şeyden önce sağlıklı ve dengeli beslenmek gerekiyor.Sağlıklı ve dengeli beslendikten sonra fazla kilolarınız zaten kendiliğinden gidiyor.Bakın sağlık konusunda uzmanlaşmış kişiler bu konu hakkında neler söylüyor:


Ahmet Maranki beslenme konusunda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu geçenlerde.Televizyon programına konuk olan Ahmet Maranki, bakın neler öneriyor bize:

Günlük diyet formülümüzün % 50 sini karbonhidrat içeren tahıl türü yiyeceklerden oluştırmalıyız. Yine %30-30 sebze türü beslenme, %10-20 de hayvansal gıdalarla beslenmeliyiz.

Ülkemizde Pr Dr. Ahmet Maranti’nin tanıttığı kozmik beslenme sırları sayesinde hastalıklardan arındırılmış, sağlıklı, kilo kontrolü ve zayıflama diyetlerin ihtiyaç duymadan bir yaşam sürdürebilmek mümkündür.

Bilhassa B-12 vitamini alımına özen göstermeliyiz. Bu vitaminler mayalanmış gıdalar, balık ve deniz ürünlerinde bol miktarda yer alırlar.

Good Bebeklere yiyeceklerde tuz ve şeker yasak edilmeli, daha çok doğal beslenme yolları araştırılmalıdır. Bebeklerin kalsiyum ihtiyacını karşılamak için çorbalarına piliç kemik unu katılmalıdır. Bebekleriniz için çorbalarda yeşil yapraklı bitkileri, et suyu, ve deniz yosunu çorbaları da kullanabilirsiniz.