Diyet Sitesi


Diyetler »

9’lu Hayat Çayı doğal bir karışım ve kilo verme konusunda da etkileri kanıtlanmış. Dokuzlu çay içen ve zayıflayanlar var. Üstelik 9lu çayla zayıflayanlar tv programlarına da çıktı. Bir adam 36 kilo vermiş. Üstelik zorluk da yaşamamış. Yani 9’lu life tea denilen hayat çayı etkisi bilinen içilmesi gereken bir bitki çayı. Obezlere özellikle tavsiye ediliyor.


9 lu Zayıflama Çayı Etkileri

Bu çayın içindeki bitkilerin farklı farklı tesirleri bulunuyor. Kimi bitkiler ödem atıyor. Ödem ile vücudumuzdaki fazla suyu atarak daha hafif oluyoruz. Yeşil çay ve mate çayı yağ yakıyor. Metabolizmamız hızlanıyor ve kilo verme sürecimiz de hızlanmış oluyor. İştah kesen bitkiler de var içinde. İştah kapattığı için yemeklerden önce içilmesi gerekmekte.

Ayhan Ercan 9 Life Tea tv programlarına sıkça konuk oluyor.

9’lu Zayıflama Çayı Tarifi

Mate çayı
Kekik (ancak bildiğimiz siyah kekik değil beyaz bilye kekik)
Çoban çökerten
Barut ağacı kabuğu (Ayhan Bey kendi sitesinde duyuru yaparak Türkiye’de bu bitkinin tükendiğini yazmış. Çam ağacı kabuğu satıyorlarmış bunun yerine dikkatli olun.)
Yeşil çay
Sinirli ot
Biberiye
Funda yaprağı
Cinnema

Hazırlanışı:

Barut ağacı kabuğunu küçük küçük parçalara ayırıyoruz ve parmak ucuyla ufak bir tutam bir kaba alıyoruz. Büyük bir tutam yeşil çay, bir iki yaprak cinnema atıyoruz. Geri kalan bütün bitkilerden parmak ucuyla bir tutam ekliyoruz. Bir içimlik karışım silme bir yemek kaşığını dolduracak kadar olacak. Karışımı hazırladıktan sonra kaynamış suyu bu karşımın üzerine döküp demlemeye bırakıyoruz. Kaynatmıyoruz kesinlikle demleme yoluyla yapılıyor.

9 Otlu Çaydaki Bitkiler

Mate çayı
Kekik (ancak bildiğimiz siyah kekik değil beyaz bilye kekik)
Çoban çökerten
Barut ağacı kabuğu (Ayhan Bey kendi sitesinde duyuru yaparak Türkiye’de bu bitkinin tükendiğini yazmış. Çam ağacı kabuğu satıyorlarmış bunun yerine dikkatli olun.)
Yeşil çay
Sinirli ot
Biberiye
Funda yaprağı
Cinnema

Ayhan Ercan’ın 9 Hayat Çayı (9 LİFE TEA ) Videolu Anlatımı


YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN VE ZAYIFLAMAK İSTEYEN OKURLARIMIZ İÇİN DEĞERLİDİR...

9 Yorum “9’lu Zayıflama Çayı”

9 Yorumlar

 1. omerkaya dedi ki:

  cok iyicay ben ictim iki ayda 20 kilo verdim simdi 4 kutu dahaistiyorum fransa

 2. şirine dedi ki:

  Merhaba ben 9lu cay setini tek tek aktardan aldim sabah aksam iciyorum 3gun oldu istahim kapandi 1kilo verdim simdiden ama pek bisey yemiyorum normal bi kahvalti aksam corba meyva boyle beslenmeye basladim

 3. Saadet dedi ki:

  Ben dokuzlu çay içtim. Dokuzlu çay kullandım ama bende etkileri olmadı. Kilo veremedim. Siz kendiniz bilirsiniz. İster için ister içmeyin.

 4. Murat dedi ki:

  9LU ÇAY İÇTİM KİLO VERDİM. HEM DE AYDA 10 KİLO VERDİM. HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  MURAT.

 5. Muhammet dedi ki:

  9lu çayı nerden aldınız acaba? Orjinal çay mı? Bize sahte çay veriyorlar. Dokuzlu çayı nerden alırım?

  • Dokuzlu Zayıflama Çayı dedi ki:

   Merhaba muhabbet bey yorum kısmında yazdıgım site ürünü orjinal satıyor ben aldım ve gönül rahatlıyla kullanıyorum bilgi vermek istedim.

 6. kübra dedi ki:

  ben 3 haftadır kullanıyorum ne iştahım kapandı nede kilo kaybı bence hiç bir işe yaramıyor

 7. papatya dedi ki:

  ben de aktardan aldım bu sabah başladım içmeye tadı şekersiz olduğu için kötü ama bakalım işe yarayacak mı

 8. ömer dedi ki:

  önerilen bitkileri aktarcıdan aldım her gün aç karına 3 bardak içiyorum daha 2 gün oldu biraz endişeliyim çünkü hepsini aynı miktarda koyuyorum bazı bitkilerin çok veya az konulcanı bilmedim için yinede zayıflatırmı ? ve kaç dakika demlenmesi gerek ?

Yorum bırakın