İşte 21 aralık 2012 günü için astroloji, burç yorumları ve burçları neler bekliyor? 21 Aralık’ta ve 2013 yılında burçları neler bekliyor? 2013 burç yorumları. Sizin burcunuz hangisi? 2013 yılında ikizler burcu, terazi burcu, yay burcu, boğa, oğlak, kova, başak ve aslan burcunu neler bekliyor?


2013 burçlarını da kapsar..

KOÇ burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz.

BOĞA burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartlar lehinizde olacak.

İKİZLER burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Güneş, bir ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz.

YENGEÇ burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir.

ASLAN burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Kimliğinizi bir ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, çok çalışabilirsiniz.

BAŞAK burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Bir ay boyunca hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları bir dönem geliyor.

TERAZİ burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Bu bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz.

AKREP burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstereceksiniz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım alanlarında işi olanlar için güzel bir dönem.

YAY burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.

OĞLAK burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz.

KOVA burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız.

BALIK burcu 21 Aralık 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermeye başlıyorsunuz. Geleceğinizi düşüneceğiniz bir dönem olacak. Sosyalliğiniz artıyor.

Hande Kazanova
Astroloji Uzmanı