5 Kilo vermeye karar vermiştim. 1 Ayda hem de. Nasıl 5 kilo veririm diye düşünürken aklıma kendi makalelerim geldi. Bloğumda sizinle paylaştığım derleme bilgilerden yola çıkarak kendime zayıflama planı çıkardım ve 1 ayda 5 kilo vermeyi kafama koydum. Bunun için önce neleri sevdiğimi listeledim. Su..Evet bol bol su.. Ben su içmeyi çok seviyorum bu da benim için büyük avantaj.


Önce 0,5lt olmak üzere kendime 3 koli su aldım. Güzelce buzdolabın alt rafına dizdim. Yarım yağlı yoğurt, süt ve beyaz peynir, domates, salatalık, yeşilçay, elma sirkesi ve kepekli ekmeklerim de hazır zaten. İşte aslında bunlar benim için yeterliydi. Zeytinyağlı sebze yemekleri zaten pişiyor evde.

Her gün istisnasız her gün 2 saat yürüdüm. Hiç de zor olmadı. Zaten kendinize küçük hedefler koyarsanız başarmanız daha kolay oluyor. 1 ay nedir ki dedim. 1 ay 30 gün eder. 30 gün boyunca günde 2 saat yürümek çok kolay. Sonunda 5 kilo zayıflamak var..

Her sabah elma sirkesi damlattığım 1 bardak ılık suyumu içtim. 2 Dilim kepek ekmekli ve yeşilçaylı kahvaltımı yaptım. Acıktıkça yoğurt yedim, süt içtim. Meyva yedim. Beyaz peynirle karpuz yedim. Her gün tam 3 litre su içtim. veee işte 5 kilo zayıfladım.

Tavsiye ederim..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*